KONST / Litografier / Färglitografier 10974178
nr 1097 4178
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 2 st, Jan Lundquist (f. 1935), Koppartälten & Söderhus, motivet: 40x52 & 44x53
Kondition: missfärgad, Fuktskador
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 mars 2017
kl 19:58:26
20/3 19:53:24
20/3 19:53:48
20 mar
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist